World Amateur Golfers Championship

Grupa BONO   •   sierpień, 2018

World Amateur Golfers Championship to impreza niezwykła, posiadająca swój niepowtarzalny klimat. Znakomici golfiści spotkali się ponownie na pięknym polu w Binowie i przez kilka dni w pełni oddawali się swojej ukochanej dyscyplinie.

Z uwagi na to, że golf również nam jest bardzo bliski, nie mogło nas przy tej okazji zabraknąć. W ruch poszły między innymi nasze namioty. Konkretnie rzecz biorąc trzy namioty o wymiarach 3×3 i dwie imponujące hale o wymiarach 5×10. Oprócz całej infrastruktury namiotowej, zajęliśmy się też wieloma innymi kwestiami.

Wyposażyliśmy strefę VIP, zadbaliśmy o odpowiednie meble i sprawiliśmy, że całość prezentowała się bardzo elegancko, stosownie do okazji. Zbudowaliśmy też scenę, na której odbywały się oficjalne ceremonie oraz wystąpienia, a także pomogliśmy w szeroko rozumianej poligrafii, czyli wykonaliśmy projekty i różnego rodzaju druki, aby teren imprezy wyglądał naprawdę okazale.

Elegancka, pełna sportowej rywalizacji i uśmiechu impreza ponownie okazała się być niesamowita. Gracze z wielką chęcią uczestniczyli w całym spotkaniu, a po upływie tych kilku dni, obok satysfakcji, pozostał tylko żal, że tak wspaniała zabawa już się skończyła i trzeba będzie czekać do kolejnej edycji. Ta oczywiście także powinna się odbyć z naszym udziałem!

Co robiliśmy?

Jak zwykle przy organizacji eventów dla firm skupiliśmy się na odpowiednim doborze programu do potrzeb które ustaliliśmy z klientem, podczas wydarzenia zadbaliśmy o:

  • Meble eventowe

  • Obsługa techniczna

  • Multimedia

Kolejna wydarzenia dla już wkrótce!