MP Leśników w Siatkówce – Kołobrzeg

Grupa BONO   •   pazdziernik, 2018

Mistrzostwa Polski Leśników w Piłce Siatkowej okazały się imprezą niezwykle ciepłą i udaną. W rywalizacji wzięło udział wiele drużyn, a poziom sportowy spotkań był naprawdę wysoki. To wszystko sprawiło, że mecze cieszyły się dużym zainteresowaniem, a sam event na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Do tego ostatniego sami też przyczyniliśmy się w naprawdę dużym stopniu, ponieważ byliśmy odpowiedzialni właśnie za organizację realizację wizji. Dzięki tym działaniom można było jeszcze lepiej przeżywać wszystko to, co działo się na siatkarskim parkiecie podczas trwania mistrzostw.

Realizacja wizji nie była naszym jedynym zadaniem. Ponownie wsparliśmy imprezę poprzez druk identyfikatorów, które niesamowicie ułatwiają poruszanie się podczas wydarzenia i wprowadzają porządek przy wielu kwestiach organizacyjnych oraz logistycznych.

Aby Mistrzostwa Polski Leśników w Piłce Siatkowej mogły okazać się takim sukcesem, niezbędne było odpowiedni dosprzętowienie organizatorów. To właśnie dlatego zajęliśmy się też wypożyczeniem mebli, które wsparły prace nad należytym przygotowaniem tej wyjątkowej imprezy.

Co robiliśmy?

Jak zwykle przy organizacji eventów dla firm skupiliśmy się na odpowiednim doborze programu do potrzeb które ustaliliśmy z klientem, podczas wydarzenia zadbaliśmy o:

  • Meble eventowe

  • Identyfikacja wizualna

  • Obsługa techniczna

Kolejna wydarzenia już wkrótce!