Organizacja imprezy Pekao Szczecin Open

Grupa BONO   •   wrzesień, 2018

Za nami dwudziesta szósta edycja turnieju Pekao Szczecin Open, czyli naszej flagowej imprezy, która od ponad ćwierćwiecza stale gości w firmowym kalendarzu Grupy BONO. Jak co roku, tak i tym razem obsłużyliśmy ją w całości i znów możemy być bardzo zadowoleni z końcowego efektu!

Nasze prace na terenie szczecińskiego obiektu rozpoczynają się już na długie tygodnie przed tym, jak pierwsze piłki pójdą w ruch. Pekao Szczecin Open, z uwagi na swoją renomę, to impreza, której musimy zawsze poświęcać bardzo dużo czasu. Przyzwyczailiśmy już do tego, że to wydarzenie jest corocznie dopięte na ostatni guzik i tak samo musiało być również i tym razem.

Turniej to wielka praca logistyczna oraz organizacyjna. Za każdym razem musimy zadbać o wiele elementów, w tym między innymi odpowiednie materiały, sprzęt i zasoby ludzkie. Przy jego organizacji rokrocznie pracuje kilkaset osób i dlatego odczuwamy tak dużą satysfakcję, gdy wszystko idzie po naszej myśli.

Pekao Szczeicn Open 2018 był wyjątkowy, ponieważ w jego sportowej części mieliśmy dużo nieprzewidzianych rozstrzygnięć i niespodzianek. Tych na szczęście zabrakło w przygotowaniach i realizacji. Cały zespół ludzi znów spisał się na medal, a nasza impreza ponownie była chwalona nie tylko w Polsce i Europie, ale na całym świecie.

Co robiliśmy?

Jak zwykle przy organizacji eventów dla firm skupiliśmy się na odpowiednim doborze programu do potrzeb które ustaliliśmy z klientem, podczas wydarzenia zadbaliśmy o:

  • Meble eventowe

  • Scenariusz

  • Identyfikacja wizualna

  • Hostessy

  • Obsługa techniczna

Kolejna edycja już wkrótce!