Organizacja festynu „Z Rodziną Po Zdrowie”

Grupa BONO   •   maj, 2018

Powszechnie wiadomo, że nie ma nic ważniejszego niż zdrowie. Troszczymy się o nie na co dzień, a gdy go zabraknie, zaczynają się kłopoty. Temat jest jednak na tyle rozbudowany i szeroki, że o jego właściwe przygotowanie dbać możemy na bardzo wiele sposobów. Na szczęście nie trzeba było daleko szukać, bo kilka z nich można znaleźć właśnie u nas.

Impreza „Z rodziną po zdrowie” to wspaniała inicjatywa którą organizowaliśmy dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas w gronie rodzinnym. Oferowalismy około trzydziestu stoisk wystawienniczych, które pozwalają wam zdecydowanie lepiej poznać tę istotną część naszego życia. Techniki masażu, warsztaty terapii zajęciowej czy „pobudka fitness” – to tylko kilka elementów, jakie mogliśmy wam z przyjemnością zaoferować podczas orgnizacji eventu.

My organizowaliśmy tą imprezę między innymi poprzez zbudowanie sceny, rozstawienie aż dwudziestu pięciu namiotów i zajęcie się całą infrastrukturą techniczną wydarzenia. Do tego jeszcze wszelkiego rodzaju druki (ulotki, plakaty czy banery) oraz gadżety reklamowe. Zadbaliśmy także o kwestię wizerunkową i dlatego cały czas pracowaliśmy z naszymi kamerami i aparatami. Dzięki tym działaniom na koniec eventu pozostały nie tylko wspomnienia, ale też pełna fotorelacja oraz film, podsumowujący wydarzenie.

Co robiliśmy?

Jak zwykle przy organizacji eventów dla firm skupiliśmy się na odpowiednim doborze programu do potrzeb które ustaliliśmy z klientem, podczas wydarzenia zadbaliśmy o:

  • Meble eventowe

  • Scenariusz

  • Identyfikacja wizualna

  • Hostessy

  • Obsługa techniczna

Kolejna wydarzenia dla Starostwa Powiatowego już wkrótce!