MP w tańcach standardowych

Grupa BONO   •   październik, 2018

Mistrzostwa Europy w tańcu to nie jedyna impreza z tego zakresu, jaką się niedawno zajmowaliśmy. Mieliśmy bowiem przyjemność współpracować także przy okazji mistrzostw Polski.

Tam też zajęliśmy się realizacją wizji, czyli jednym z tematów, w których osiągnęliśmy już bardzo wysoki stopień specjalizacji. Dzięki odpowiednio dopasowanym działaniom jakość przekazu stała na najwyższym poziomie, a organizatorzy mogli być dumni z tego, w jaki sposób jest ukazywane całe wydarzenie.

Nasza praca podczas mistrzostw Polski nie ograniczyła się jednak wyłącznie do spraw związanych z wizją. Zaaranżowaliśmy całą strefę VIP, przygotowaliśmy konkretne pomysły i z satysfakcją wcielaliśmy je później w życie. Niezbędny dla losów imprezy był też oczywiście dodatkowy sprzęt. Właśnie dlatego na to wydarzenie wypożyczyliśmy także dwadzieścia stołów oraz zapewniliśmy aż dwieście krzeseł.

Mistrzostwa okazały się sukcesem, wszystko było dopięte na ostatni guzik, a my możemy się cieszyć, że również współtworzyliśmy ten kapitalny event.

Co robiliśmy?

Jak zwykle przy organizacji eventów dla firm skupiliśmy się na odpowiednim doborze programu do potrzeb które ustaliliśmy z klientem, podczas wydarzenia zadbaliśmy o:

  • Meble eventowe

  • Obsługa techniczna

  • Obsługa Video

Kolejna wydarzenia już wkrótce!